Witaj Szkoło!

„Szkoła to miejsce, gdzie uczniowie zdobywają wiedzę,
która zmienia ich życie.” / Nelson Mandela/

Wszystkim Uczniom naszej szkoły życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym. Dużo zapału, chęci do pracy oraz nieustającej ciekawości w poznawaniu otaczającego świata w myśl słów Stefana Żeromskiego: „Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”

Drodzy Rodzice, życzymy Wam, byście dumnie patrzyli na swoje pociechy i wytrwale, pomimo wielu obowiązków, znajdowali czas na wspieranie ich pasji i zainteresowań. Pamiętajcie także, że codzienny czas spędzony z rodzicem jest dla dziecka często lepszą nauką niż najbardziej pouczająca książka. Gorąco zachęcamy wszystkich Rodziców do włączania się w życie szkoły. Bez wsparcia z Państwa strony szkoła nie może sprawnie funkcjonować i w pełni realizować swoich zadań.

Pani Dyrektor, wszystkim Nauczycielom i Specjalistom życzę wielu edukacyjnych sukcesów, satysfakcji z wykonywanych obowiązków, a przede wszystkim zdrowia i poczucia docenienia. Niech ten rok szkolny będzie okazją do rozwoju, rozwijania nowych zainteresowań i pielęgnowania relacji międzyludzkich.

Wszystkim Pracownikom niepedagogicznym życzę zdrowia i wytrwałości oraz aby Państwa praca przyniosła satysfakcję oraz szacunek i uznanie ze strony otoczenia.

Całej społeczności szkolnej życzę, aby rok szkolny 2024/2025 był spokojny i bezpieczny!

Pedagog szkolny: Anna Zaucha

Spotkanie z rodzicami

Szanowni Rodzice.
Pierwsze zebranie z Rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej im. prof. Jana Sajdaka odbędzie się 10 września 2024 r. (wtorek) o godzinie 16:30 w sali gimnastycznej.

Po zebraniu ogólnym odbędą się spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się około godz. 18:00.

Zapraszamy serdecznie i liczymy na Państwa obecność.
Anna Sajdak