Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele,

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się w poniedziałek, 2 września 2024 roku.

Plan uroczystości:

8:00 – Msza Św. w kościele parafialnym w Burzynie pod przewodnictwem  ks. proboszcza Andrzeja Pecki.

9:20 –  Uroczysta akademia inaugurująca nowy rok szkolny 2024/2025 na sali sportowej,

Po uroczystym rozpoczęciu na sali zapraszamy uczniów na  spotkania  z wychowawcami klas według harmonogramu:

– oddział przedszkolny – sala 101;

– klasa I –  sala 102;

– klasa II –  sala 119;

– klasa III –  sala 120;

– klasa IV –  sala 002 (aula);

– klasa V –  sala 210;

– klasa VI –  sala 207;

– klasa VII  –  sala 208;

– klasa VIII a –  sala 209;

– klasa VIII b –  sala 216.

Rozpocznijmy nowy rok szkolny z entuzjazmem, gotowi na nowe wyzwania i sukcesy. Wasza obecność będzie dla nas wielką radością.

Aby umilić powrót do szkoły na dolnym korytarzu dla młodszych uczniów powstała również strefa relaksu w całości ufundowana przez Radę Rodziców. Rada Rodziców także zakupiła brakujące rolety do klas na piętrze. Dziękujemy bardzo za wsparcie i wszelką pomoc.

Z wyrazami szacunku,

Anna Sajdak